Sprzęt medyczny Podkategoria: Sprzęt medyczny

Sortuj po:

 • Gorset cheneau »

  Orto-Pes jest wrocławską firmą specjalizującą się w wykonywaniu protez kończyn górnych i dolnych oraz gorsetów korekcyjnych. Gorset typu cheneau to jeden z elementów naszej rozbudowanej oferty. Gorset ortopedyczny stosowany jest w leczeniu skoliozy u dzieci. Skolioza to trójpłaszczyznowe skrzywienie kręgosłupa, które nieleczone może doprowadzić do poważnych schorzeń w przyszłości.

  Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby i bezpośredniego spotkania z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Siedziba firmy znajduje się na ulicy Grabiszyńskiej 241H we Wrocławiu.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Http://gess.com.pl | inhalator »

  Nasza oferta jest kierowana do użytkowników sprzętu medycznego. Działamy od ponad 10 lat a oprócz tego w ciągu tego czasu zdobyliśmy spore doświadczenie, za sprawą czego nasze towary są rewelacyjnej jakości a także służą długo a także gładko. Zdajemy sobie sprawę, że z pozoru najprostsze urządzenie miewa wielokrotnie spore znaczenie; np. ciśnieniomierz, który wskaże problemy z ciśnieniem. Musi zawsze wykazać wiarygodny wynik. Za to, przede wszystkim w szpitalach przydaje się termometr bezdotykowy - kiedy wypada błyskawicznie a oprócz tego na sposób bezpieczny i higieniczny zmierzyć temperaturę wielu pacjentom niebawem, takie urządzenie jest niezastąpione. Za to dobry inhalator pomorze zaaplikować pacjentowi medykament, który podziała czasem lepiej, niż tabletka. W tym momencie wielu naszych klientów przekonało się, że narzędzia lekarski wysokiej klasy służy dobrze a oprócz tego całymi latami.

  Data dodania: 24 10 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt medyczny

(8)

Sprzęt medyczny - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: