Strony z województwa Małopolskie:

 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl »

  Kancelaria Effect, to najskuteczniejsza kancelaria odszkodowawcza w Krakowie. Nikt tak jak my nie potrafi poprowadzić sprawy o odszkodowanie za potrącenie pieszego. Równie dobrze uzyskujemy odszkodowanie za potrącenie rowerzysty. Nie obce są nam także sprawy o zadośćuczynienie z OC sprawcy wypadku po śmierci osoby najbliższej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Prowadzimy sprawy z obszaru całej Polski. Szybko i skutecznie!

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Usługi alpinistyczne | ROCK MASTER »

  Rock Master w swojej ofercie ma prace wysokościowe w tym także usługi alpinistyczne. Dzięki ogromnemu profesjonalizmowi oraz doświadczeniu bardzo często zatrudniany jest do wykonywania wymagających wprawy usług na wysokościach. Wśród prac wysokościowych wskazać należy, chociażby mycie okien na znacznych wysokościach w biurowcach, malowanie konstrukcji, a także odśnieżanie dachów. Na zamówienie można poprosić także o wykonanie jednej z prac nietypowych. Wystarczy w tej sprawie skontaktować się z biurem.

  Data dodania: 03 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Materiały ogniotrwałe Ceramic »

  Wysokiej jakości beton ogniotrwały jest doskonały wyborem dla tych osób, które chcą zbudować konstrukcje narażone na bardzo wysokie temperatury. Dzięki naszemu betonowi bez żadnego większego problemu wykonają Państwo niezawodne fundamenty i wnętrza pieców przemysłowych. W sprzedaży posiadamy także nowoczesny papier ceramiczny, którego nie znajdą Państwo u konkurencji. Oryginalny papier ceramiczny doskonale nadaje się nie tylko do izolacji przebić cieplnych, ale również do ochrony przeciwpożarowej.

  Data dodania: 24 04 2019 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: